Tarsus Hukuk Bürosu

Tarsus Avukat olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için Tarsus Hukuk Bürosu‘nu kurduk. Diğer avukatlardan farklı olarak biz alanlarında uzman ekiplerden oluşan bir hukuk bürosuyuz. Verdiğimiz hizmetler ile gerek dava gerekse danışmanlık anlamında sorunlarınızı en iyi şekilde çözüyoruz.

Tarsus Hukuk Bürosu

Tarsus Hukuk Bürosu olarak hizmetlerimiz

Tarsus Hukuk Bürosu olarak öncelikli olarak üç ana departmanımız bulunmaktadır. Bunlardan ilki dava departmanı, ikincisi danışmanlık departmanı ve son olarak da icra departmanıdır. Her departmanımızın kendine özel uzman kadrosu bulunmakta ve her departman sizlere özel hizmet vermektedir. Bizleri diğer hukuk büroları ve avukatlardan ayıran en büyük özellik de raporlama sistemimizdir. Sizlere özel olarak düzenlenen raporlar her ay size düzenli olarak iletilmektedir. Ayrıca talep ettiğiniz her an da gerek telefonla gerekse yazılı olarak raporlarımız siz müvekkillerimize sunulmaktadır.

Kısaca departmanlarımızdan bahsedelim:

Tarsus Hukuk Bürosu Danışmanlık Departmanı

Tarsus ticaretin, arsa satın alım ve paylaşmalarının, kat karşılığı inşaat sözleşmelerinin ve daha bir çok hukuki işlemin yoğunlukla yapıldığı bir yerdir. Sizlere verdiğimiz danışmanlık hizmeti temel olarak ilerde doğabilecek sorunları tespit etmek ve daha doğmadan bunların önüne geçmek üzerinedir. Tarsus Avukat olarak bunun için çok iyi bir ekip kurduk.

Örnek verecek olursak; diyelim ki bir arsanız var ve bir müteahhite kat karşılığı vermeyi planlıyorsunuz. İşte burada biz devreye giriyoruz. Öncelikle sizleri karşımıza alarak gerekli bilgileri ve isteklerinizi öğreniyoruz. Daha sonra müteahhit firma ile görüşmeler yaparak hukuki durumdan tabiri caizse müteahhit firmayı baştan aşağıya inceliyoruz. Daha sonra ilerde doğabilecek bütün sorunları göz önünde bulundurarak sizler için en iyi sözleşmeyi düzenliyor ve sözleşme uygulanırken de denetimini gerçekleştiriyoruz. Dememiz o ki Tarsus Hukuk Bürosu olarak sizden çok sizi düşünüyor ve doğabilecek her türlü sorunu daha doğmadan engelliyoruz.

Dava Departmanı

Tarsus Hukuk Bürosu olarak çok geniş çaplı bir dava departmanımız bulunmakta. Neredeyse her türlü konuda dava hizmeti vermekteyiz. Bu denli geniş ölçekte dava hizmeti vermemizin nedeni Tarsus Boşanma Avukatı, Tarsus Ceza Avukatı, Tarsus İşçi Avukatı gibi uzman ekiplerimizin olması ve her ekibin kendi alanında kendini en iyi şekilde geliştirmiş olması. Bizleri her konuda bilgisi olduğunu iddia eden hukuk büroları ve avukatlarla karıştırmayın. Bizler sadece uzman olduğumuz konularda hizmet veriyoruz ve hizmet verdiğimiz her alanda da uzmanız. 

Dava departmanı olarak hizmet şeklimiz şu şekildedir. Öncelikle müvekkillerimizle ön görüşmemizi gerçekleştirir ve sorunlarını dinleriz. Ardından hukuki sorununda uzmanlaşmış olan avukatımızla müvekkilimiz görüşme gerçekleştirir ve avukatımız bir yol haritası oluşturur. Daha sonra hukuki süreç başlar ve davalar açılır. Her ay düzenli olarak müvekkillerimiz raporlama sistemimiz aracılığıyla bilgilendirilir. Bizler bilgi almak için avukatının peşinden koşan müvekkil anlayışına karşıyız. Tarsus Hukuk Bürosu olarak sizlere düzenli raporlarla bilgilendirmeleri biz yapıyor ve sizleri gereksiz endişelerden kurtarıyoruz. 

İcra Departmanı

Bir kişinin alacağına kavuşması bazen zorlu bir süreç olabilmektedir. Borçludan tahsilat yapılamaz, avukata verilse de uzun süreler geçer ancak alacak hala tahsil edilememiş olur hatta ve hatta süreç o kadar uzar ki ya bizim bir alacak vardı ne oldu ki diye insanlar merak içinde kalır. İşte biz bunların hepsinin önüne geçiyoruz. İcra departmanı olarak sizlere en iyi hizmeti sağlamak için uzman bir kadro kurduk. 

İcra departmanı olarak icra işlemlerini en hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Anlık dosya takibi anlayışıyla dosyanızı sürekli takip ediyoruz. Bir işlem yapıp bir ay sonra şu dosyayı da bir kontrol edelim diyen sisteme karşıyız. Bir işlem yaptıysak o işlemin sonucunu her gün takip ediyor en ufak gecikmede müdahalede bulunuyoruz. Bu şekilde daha önce hiç görmediğiniz hızlarda tahsilatlar yapıyoruz.

Bizlere Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Öncelikle iletişim sayfamızı ziyaret edebilir oradan bilgilerimizi edinebilirsiniz. Telefonlarımız 7/24 açık olup sadece bilgi almak için bile bizi arayabilirsiniz. Bunun dışında iletişim sayfamızda bulunan formu doldurarak bizlere hukuki sorununuzu anlatabilirsiniz. Sosyal medyadan bizleri takip edebilirsiniz. Ve son olarak bizleri çevrenize sorabilirsiniz. Mutlaka çevrenizde yardımda bulunduğumuz bir müvekkilimiz vardır. 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir