Sıkça Sorulan Sorular

En önemli özelliğimiz profesyonel ve kaliteli hizmetimiz. Avukat – müvekkil ilişkisindeki bağı ve etkileşimi hiçbir zaman koparmamaktayız. Devamlı olarak sunmuş olduğumuz raporlarla müvekkillerin kendi dosyalarını takip etmelerini sağlıyoruz. Her müvekkil bizi aradığında anında ulaşılabilir konumdayız. Her dosya bizim için ayrı bir proje. Temelden sağlam başlayarak sonuna kadar en iyi hizmeti sunuyoruz.

Dosya ayırt etmeksizin her dosya bizim için çok önemli. Öncelikle hukuki durumu sizden öğrendikten sonra o işte nasıl bir yol izleyeceğimize karar veriyoruz. Daha sonra o konuda uzman avukatımız ve ekibi belirlendikten sonra hızlıca işlemlere başlıyoruz. Her aşamada size rapor sunarak müvekkil olarak sizi de ekibimizin bir parçası haline getiriyoruz. Delillerin toplanması, bilirkişi raporlarının takibi konusunda gösterdiğimiz özenle birlikte delillerin toplanmaması ya da bilirkişi raporunun gelmemesi nedeniyle duruşmanın ertelenmesinin önüne geçiyoruz. Böylelikle de davalarınız çok daha hızlı sonuca ulaşıyor.

Şirket ve işletmelerinizin büyümesi hukuki yönden ne kadar korunduğunuza bağlıdır. Burada tecrübemizle sizlere en doğru yolu gösteriyoruz. Böylelikle daha hukuki sorun doğmadan bu sorunu yok ediyoruz. Doğabilecek bütün sorunlarda savunmamızı en iyi şekilde kurduğumuz için şirket ve işletmeleriniz çok daha hızlı ve sağlam bir şekilde büyüyebiliyor.

Konu bakımından neredeyse bütün konularda hizmet vermekteyiz. Her avukatımızın kendi özel uzmanlık alanları var. Özellikle dosyalarınızla o uzman avukat ilgileniyor. 

Günün her saati açık olan telefonlarımızdan bizleri arayabilirsiniz. Bizden aldığınız randevularla hemen adliyenin karşısında olan ofisimizde bizleri ziyaret edebilirsiniz. Sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Türkiye’de yapılan en büyük hata hukuki sorun doğduktan sonra avukat tutulmasıdır. Sizlere verdiğimiz danışmanlık hizmetiyle birlikte daha hukuki sorununuz başlamadan bertaraf etmekteyiz. Böylelikle daha az masraf ve çok daha az sürede sorunlarınıza çözümler üretmekteyiz.

Aslına bakarsanız ofisimiz o kadar da genç değil. Danışman avukatlarımızın bizlerin yaşları kadar avukatlık geçmişleri var. Ancak tabi ki sizlerle öncelikli olarak ilgilenen avukatlarımız genç. Ve bu durum ofisimizin durmak bilmeyen enerjisinin en büyük nedeni. Tecrübe konusunda ise, yaşın tecrübe olmadığını bizleri ziyaret ettiğinizde anlayacaksınız.

Türk yargı sisteminde maalesef ki davalar yavaş ilerliyor. Bu husus bizlerin elinde olmayan bir husus olmakla birlikte bizlerin de en çok şikayetçi olduğu bir husus. Ancak davalar her ne kadar uzun sürse de vermiş olduğumuz danışmanlık hizmeti ile sorunlarınızı daha en başından çözerek sizleri uzun dava süreçlerinden kurtarıyoruz.