Mersin Ticaret Avukatı

Mersin Ticaret Avukatı

Mersin Ticaret Avukatı

 

Türkiye Ticaret Kanunu hükümleri çerçevesinde görülen davalar ticaret davaları olarak bilinmektedir. Türk hukuk sisteminde uzun zamandan beri özel bir dal olarak ortaya çıkan ticaret avukatlığı, uzmanlık ve branşlaşma gerektiren bir alandır.

Türkiye Ticaret Kanunları’na tabi olarak faaliyet gösteren özel sektör ve tüzel kişileri ile ticaretle uğraşan ve yaptığı iş Ticaret Kanunu hükümlerine tabi olan gerçek kişilerin yargıya intikal etmiş davalarına bu alanında uzmanlaşmış ticaret avukatları bakmaktadır.

Ticaret Davalarında Taraflar Kimlerdir

Mersin Ticaret Avukatı bürosu olarak büromuza başvuran kişilerin davada hangi taraf olduğuna bakmaksızın talep ettikleri avukatlık hizmetlerini sunmaktayız. İster davalı taraf olsun ister davacı taraf olsun Türkiye Ticaret Kanunu’na tabi ve sözleşmeye bağlı her ticari işlemin müdafaası veya reddinin sağlanması için gereken ticaret avukatı hizmetini eksiksiz ve kusursuz olarak vermekteyiz.

Bir sözleşmeye taraf olmuş iseniz haklı veya haksız fesih nedeniyle herhangi bir ticari işlemden dolayı zarara uğradıysanız veya diğer ticari işlemleriniz nedeniyle dolandırıldığınızı veya anlaşmalara aleyhte olarak bir ticari davranışa maruz kaldığınızı düşünüyorsanız o zaman Mersin Ticaret Avukatı büromuza başvurmanız gerekmektedir.

Mersin’deki En İyi Ticaret Avukatı

Avukatlık büromuz birçok alanda branşlaşmış avukatlarıyla Mersin’de bulunan en iyi avukatlık bürosu niteliğindedir. Hızlı ve güvenilir avukatlık hizmetlerinin yanısıra, avukatlık ücret tarifesine uygun olarak müşteri lehine belirlenmiş avukatlık ücretlerimizle Mersin’de ticari hukuk alanında uzman avukat arayan herkese yardımcı olmaya çalışıyor ve zararlarının telafisi için dava süreçlerini en hızlı şeklide başlatıyoruz.

Ticari hukuka uygun olarak açacağımız davalarda avukatlığını yaptığımız tarafların haklarını en iyi şekilde savunmaktayız. Sözleşmeye aleyhte işlem yapan veya aleyhte işleme muhatap olan tarafların ikisini de talep olması halinde avukatlık hizmetlerimizle savunarak haklarının muhafazası için ne tüm mesleki bilgi ve tecrübemizi seferber ediyoruz.