Mersin İşçi Avukatı Bilgilendirme

Mersin İşçi Avukatı Bilgilendirme

Aklan Hukuk Bürosu

Hayatın her alanında hukuk ile yollarımız kesişiyor. Bazen haklı olsak da hukuk karşısında hakkımızı tam olarak arayamadığımız için haksız duruma düşebiliyoruz. Davaları kaybettiğimizde on binlerce lira hatta daha fazla zararlara uğrayabiliyoruz. Bu nedenle de hukuksal yönden yenilgiye uğramamak için işini iyi yapan avukatlar ya da hukuk büroları ile çalışmalıyız.

Aklan Hukuk Bürosu uzun yıllardan bu yana hizmet veren ve birçok dava dosyasını başarıyla sonuçlandıran büroların başında gelmekte. Mersin işçi avukatı olarak da bilinen hukuk bürosunun elindeki işçi ve iş verenler arasındaki dava dosyalarını en hakkaniyetli şekilde çözdüğü biliniyor.
 
İşçi – İş Veren Dosyaları
 
Aklan Hukuk Bürosu hiçbir dosyayı ayırt etmeden kabul ediyor. Yani dosyanızın konusu her ne olursa olsun Alkan Hukuk Bürosu’na başvuru yapabilir ve avukatları ile görüşme sağlayabilirsiniz. İşçi avukatı Mersin ilinde hizmet veriyor. Ancak işçilerinizle sorunlar yaşıyorsanız ya da tam tersine işvereninizle sorun içerisinde iseniz hangi ilde olursanız olun Aklan Hukuk’a başvuru yapabilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti’nin yasaları çerçevesinde en ufak noktaları dahi incelenerek sizin davanızı haklı bir şekilde kazanmanız için firma sonuna kadar çalışıyor.
 
Dosyaları Nasıl Yürütüyorlar?
 
Büroya başvurduğunuzda öncelikle sorunlarınız dinlenerek dosyanız incelemeye alınıyor. Alanında uzman olan avukatlar dosyanız ile ilgilenerek her bir aşamada size durumun gidişatı ile ilgili raporlar sunuyor. Delillerin toplanmasının ardından bilirkişi tarafından sunulan tüm raporlar da incelenerek duruşmalara güçlü bir şekilde çıkmanız sağlanıyor. Ayrıca delillerin gereken zamanda karşı taraf tarafından sunulmaması karşısında mağdur olmamanız için de davanın duraksamasının önüne de geçiliyor. Yani Alkan Hukuk Bürosu size davalarınızın kısa sürede tamamlanacağının garantisi de veriyor.
 
İcra ve Diğer Çalışma Alanları
 
Aklan Hukuk, iş hukukundan gayrimenkul hukukuna, medeni hukuktan, ceza hukukuna kadar birçok noktada hizmet veriyor. Hukuk bürosundan destek alabileceğiniz bir diğer nokta ise icra işleri. Hepimizin hayatımızda karşılaşmak zorunda kalabildiği icra işlemlerinde de Mersin icra avukatı yardım alabileceğiniz noktaların en iyisi diyebiliriz. Tüm icra işlemlerinde zararınızı en aza indirmek için çalışan büro, icra hususunda tahsilat yapamadığınız durumlarda karşı taraf ile daha kesin anlaşmanızı sağlıyor.
 
Ücret Tarifesi ve Danışmanlık
 
Firmadan alabileceğiniz danışmanlık hizmetleri sayesinde de izleyebileceğiniz yolu öğrenebilirsiniz. Firmanın bünyesinde çalışan avukatları site üzerinden öğrenerek görüşme talep edebilirsiniz. Büronun tarife ücretleri de mevcut piyasa koşullarından oldukça uygun görünüyor. Davanıza başlamadan önce avukatlar ile görüşerek komisyon ve ücretler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Mersin Avukat